Trimite

Asistent birou / Functionar relatii clienti

Descriere

Candidatul ideal

Compania Optimall Optic SRL cauta o persoana tanara si dinamica pentru postul de asistent birou / functionar relatii clienti(m/f), part time (5 ore) flexibil .

Descrierea jobului

Descrierea sarcinilor:
Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
Preluarea comenzilor si introducerea acestora intr-un program
Pastrarea legaturii cu clientii .
Intocmirea facturilor fiscal pentru lentile si rame
Gestionarea reclamatiilor si a sugestiilor clientilor

Cerinte:
Experienta pe un post similar nu este obligatorie, suntem deschisi unei colaborari si cu studenti sau persoane fara experienta
Cunostintele de limba maghiara reprezinta un avantaj
Cunostinte bune de Microsoft Office si disponibilitatea de a invata programe noi
Spirit analitic, atentie la detalii, adaptabilitate si spirit de echipa.

Adresa de e-mail

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.