Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Back office

Descriere

Candidatul ideal :
- CUNOSTINTE CRM( constituie un avantaj )
- cunostinte de operare calculator (excel,outlook,word)
- atentie distribuția si concentrare
- capacitatea de a asimila cunostinte noi într-un timp scurt
- experiența într-un post similar

Descrierea jobului:
- preluarea datelor si realizarea operațiunilor de introducere în sistem
- întocmirea actelor necesare pentru introducerea în sistem
- scanarea, verificarea si corectarea actelor necesare pentru introducerea în sistem

Ce oferim :
- contract de munca pe perioada nedeterminată
- orar de L-V : 08-17
- mediu de lucru placut
- pachet salarial motivant

Pentru a susține un interviu va rugam sa va atașați CV-ul într-un mesaj ! Va multumesc !

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Bianca

    Vezi toate anunturile