Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Colaboratori Asigurari Generale

Iti doresti un loc de munca unde sa inveti lucruri interesante si sa te simti apreciat, sa simti ca apartii unei echipe care te ajuta? Aplica din timp! Formam o noua echipa de vanzari.

Cerinte:

- Dorinta si capacitatea de a invata informatii despre produsele Companiei.

- Orientare spre indeplinirea obiectivelor

- Bune abilitati de planificare, negociere si comunicare

- Capacitatea de adaptare in diferite situatii de vanzare si de a veni cu cele mai bune solutii

- Atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu oamenii

- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent in teren

- Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea postului:

- Identifica si intelege nevoile clientilor, cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia

- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii

- Promoveaza serviciile companiei.

- Dezvoltarea pietei prin patrunderea in noi locatii.

Beneficii:

- comisioane si bonusuri atractive

- poti ajunge usor la un venit de 2000-3000 de lei pe luna

- acces la traininguri in vanzari pentru a te dezvolta profesional

- posibilitatea de a te integra intr-o echipa tanara, profesionista, motivata.

- posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata

Trimite CV-ul tau prin mesaj privat sau pe adresa de mail , sau la tel.0754860618.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.