Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Operator date dispecerat

Descriere

Responsabilităţi:
• Întocmeşte situaţii/rapoarte necesare în decontarea serviciilor prestate cu utilaje/mijloace mecanizate la autorităţile contractante
• Răspunde de întocmirea/completarea/actualizarea/corectarea/definitivarea raportului de dispecerat pentru operaţiuni de deszăpezire şi de salubrizare stradală în concordanţă cu datele furnizate de sistemul GPS, coroborându-le cu cele deţinute de Biroul Producţie
• Scanează foile de parcurs ale utilajelor implicate în acţiunea de deszăpezire, în vederea completării jurnalului
• În vederea urmăririi lunare a parametrilor de performanţă, prelucrează situaţiile zilnice cu reclamaţiile şi sesizările telefonice primite de la secretariat - completare, actualizare, corectare, centralizare date
• La solicitarea şefului direct sau a conducerii departamentelor Diviziei Salubritate, întocmeşte rapoarte detaliate cu privire la activităţile prestate de unul sau mai multe utilaje

Cerinţe:
• Studii medii/superioare
• Experienţă pe un post similar (operator date)
• Cunoştinţe foarte bune de operare PC
• Disponibil pentru program în ture

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare(a)romprest.ro

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.