Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Operatori calculator Galati

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Castigurile sunt super motivante in 2020, volum de munca lejer. Foarte rapid totul. Doar online. Asiguram instruire GRATUITA. Trebuie sa ai varsta de peste 18 ani si cunostinte minime de navigare pe internet. FIRMA LDS EU SRL 20 / pozitie 49. Cu peste 20 de ani de activitate in vanzarea si distributia de produse de larg consum. Ai vrea sa castigi in plus (full sau part time) fara sa te coste nimic? Poti incepe imediat dupa ce aplici. Aplica Acum! NU trebuie sa dai clicuri, sa dai telefoane, sa cumperi ceva sau sa alergi dupa clienti. Iti pun GRATUIT la dispozitie metoda simpla, cu toti pasii in detaliu. Totul se desfasoara online de la tine de acasa sau chiar din mers daca calatoresti. Urmezi doar niste pasi usori care se repeta zilnic pe un interval de timp forate scurt. Eu promit sa-ti explic pe intelesul tau si cat mai clar posibil. Iti voi explica in scris fiecare etapa. Merita sa incerci iar daca nu-ti place sau nu iti convine poti sa renunti oricand fara nici o obligatie. Dar nu o vei face, pentru ca vei vedea ca apar rapid rezultate si incep sa vina castigurile. Nu iti trebuie nici un plan de afaceri, nici un bilet de avion si nici blog personal sau site, esti platit, faci totul de acasa, fara teama de target-uri sau planuri lunare. Si eu am incercat multe variante de a castiga, apoi m-am trezit intr-o zi ca vreau sa fac altceva, ceva al meu online, dupa ce am aflat ca altii castiga intr-o zi cat mine intr-o luna din afacerile online. Trimit detalii doar pe e-mail. Pentru a aplica la aceast? activitate usoara, trimite mesaj cu textul ?APLIC? la adresa oferta.actuala@ gmail.com APLICA ACUM!

  • Atentie: CASA PARIURILOR face angajari pentru functia de casier, daca esti o persoana sociabila, responsabila si dornica sa invete lucruri noi alaturi de o echipa tanara si solidara vino cat mai curand in cea mai apropiata agentie si depune Cv-ul tau sau trimite-mi in privat si il voi da eu persoanei responsabile cu angajarile! Vino si vei avea sansa sa inveti in cadrul unui training de specialitate tot ceea ce nu stii: lucrul cu casa de marcat, fluxul monetar, intocmirea actelor contabile primare (monetar, dispozitie de plata, registre de casa, completari de date in sistemul electronic etc, si relationarea cu publicul! De ce sa optezi pentru job-ul asta? Simplu: pentru ca pe langa toate beneficiile informatilor primite vei avea si castig financiar motivational precum: -training platit (din prima zi de scolarizare vei fi angajat si surprinzator si platit!) -bonuri de masa, -prime de Sarbatori, -salariu motivant, -ore suplimentare platite, -program flexibil, -posibilitatea unui schimb de tura. -asigurare privata de sanatate. P.s: nu rata sansa unei experiente unice, vino si invata alaturi de noi!

  • “Succesul echipei noastre se regasește în fiecare membru, succesul fiecărui membru se regasește în echipă.” Casa Pariurilor se extinde, avand in prezent o echipa formata din peste 1800 de colegi, care își desfasoară activitatea în cele aproximativ 750 de agenții ale brand-ului Casa Pariurilor din toată țara! Ne-ar plăcea să ai: - abilități de lucru cu cifre; - capacitate de organizare; - abilități de comunicare și relaționare; - autonomie; Vei beneficia de: - program de lucru flexibil, în ture;  - loc de munca stabil, aproape de casa;  - salariu si bonusuri;  - bonusuri în cazul în care ne recomanzi viitori colegi;  - tichete de masă (15 lei/tichet);  - prime de Paște și de Crăciun;  - traininig de specialitate și formare profesională continuă, pentru că ne dorim cei mai buni coechipieri; Ce presupune acest job?  - emiterea tichetelor de pariere în sistemul informatic al companiei;  - întocmirea zilnică a documentelor de contabilitate primară;  - informarea clienților cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promoționale;  - crearea unui mediu agreabil pentru clienți. Eşti o persoană responsabilă și amabilă? Hai să ne cunoaștem!

  • Responsabilitati: -Emiterea facturilor pe baza comenzilor. -Invata si cunoaste produsele comercializate. -Intretinerea si completarea bazei de date a clientilor. -Relatii eficiente si de calitate cu clientii. -Indosariaza si arhiveaza facturile. -Raspunde de aplicarea corecta a preturilor de facturare si calculul corect al facturii. - tine evidenta formularelor cu regim special; - indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului; Cerinte post: - prezenta profesionala; - sa aiba spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare - Experienta constituie un avantaj. - Cunostinte de contabilitate primara,operare PC; - Capacitate de analiza si sinteza,spirit de observatie,atentie,persoana ordonata.

  • Salveaza cautarea