Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam operatoare pariuri sportive

Companie de top a pariurilor sportive, agenția Winner angajează operator pariuri sportive pentru agenția zonală Unirii - Bucuresti.
Vino alaturi de noi si vei face parte dintr-o ECHIPA tanara, profesionista, fiind mereu orientata spre succes si in plina ascensiune.

Te vom motiva cu:
- Salariu atractiv si bonusuri pentru serviciile tale
- Program de lucru flexibil, in ture
- Loc de munca stabil si prietenos
- Contract de muncă, totul legal
- Prime de Paste si de Craciun
- Traininig de specialitate si formare profesionala continua, pentru ca ne dorim sa devii cel mai bun.

Experienta sau diplomele/calificarile anterioare nu conteaza pentru noi, trebuie doar sa:
- Fii sociabil si sa iti placa lucrul cu oamenii
- Ai o atitudine pozitiva
- Fii un bun coleg
- Ai abilitati de lucru cu cifre
- Abilitati bune de comunicare
- Iti placa lucrul la pc

Descrierea jobului:
- Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;
- Intocmirea zilnica a documentelor de contabilitate primara;
- Informarea clientilor cu privire la serviciile oferite, regulamentul de joc, campanii promotionale, etc
- Crearea unui mediu agreabil si placut pentru clienti.
Preferăm să aplice la acest job toate doamnele/domnișoarele interesate de acest domeniu.

Pentru contact telefonic: 0760.884.327

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.