ANGAJARE servanti pompieri Alstom / Metrorex Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6

Descriere

ANGAJARE servanti pompieri Alstom / Metrorex
Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 6
Mobilitatea postului: Locatie stabila
Tip job: Full time

SC SENZOR POMPIERI SRL angajeaza SERVANTI POMPIERI in Bucuresti - OBIECTIVE DEPOURI METROREX / ALSTOM TRANSPORT
CERINTE:
- certificat SERVANT POMPIER;
- bune abilitati de comunicare ;
- seriozitate, confidentialitate, initiativa, loialitate, spirit de echipa, respect fata de cei cu care intra in contact;
- viteza de reactie, promptitudine;
- constituie avantaj experienta in domeniu.
RESPONSABILITATI:
- intervine in cazul situatiilor de urgenta ( incendiu, cutremur, etc. );
- executa operatiuni pentru localizarea, pregatirea si desfasurarea interventiei in caz de incendiu;
- efectuarea serviciului de rond conform programului si itinerariului;
- realizarea dispozitivului de interventie in caz de incendiu;
- salvarea persoanelor si bunurilor materiale.
BENEFICII:
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- conditii bune de munca;
- echipament individual de lucru si de interventie modern;
- programul si pachetul salarial se discuta la interviu ( conform noilor prevederi legale in domeniu legislatiei muncii ).
RELATII TEL. NR. 733 - arata telefon - - arata telefon - sau 727 - arata telefon - - arata telefon -

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.