Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Firma de Paza angajeaza - Agent de securitate

Agent de Securitate - Ruta Alexandria - Bucuresti ( Transport Inclus)

Responsabilitati:
- Agentul de securitate este obligat sa cunoasca si sa respecte indatoriile ce-i revin, fiind direct raspunzator pentru paza si integritatea obiectelor, bunurilor si valorilor incredintate prin consemnul posturilor (consemnul general si particular al postului) din cadrul planului de paza al obiectivului;
- Suprevegheaza cladirile din obiectiv si raporteaza eventualele evenimente;
- Raspunde la apelurile de control telefonice ale dispecerului sau ale sefilor ierarhici;
- Anunta imediat dispecerul de serviciu in cazul producerii unui eveniment deosebit;
- Raspunde in timpul serviciului de paza obiectivului incredintat sau a postului in care a fost repartizat.
Cerinte
- Atestat agent de securitate sau neatestat (societatea are posibilitatea de a oferi calificare)
- Sa fie apt medical pentru exercitarea functiei;
- Certificat cazier judiciar;
- Comportament civilizat;
- Discretie si seriozitate la locul de munca;
- Persoana disciplinata si corecta.

Beneficii Oferite

- Pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.