Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Firma de Paza angajeaza - Sef Dispozitiv Paza

Descriere

SEF DISPOZITIV PAZA

RESPONSABILITATI:

- Raspunde de organizarea si executarea serviciului de paza in obiectivul / obiectivele incredintate ;
- Organizeaza turele de serviciu pe obiective si schimburi;
- Verificarea punctele de lucru privind modul de indeplinire a atributiilor de catre agenti, in fiecare zi sau ori de cate ori este nevoie;
- Impreuna cu sefii de tura, se ocupa de intocmirea fiselor de pontaj ;
- Saptamanal va redacta rapoarte privind activitatea desfasurata catre sefii directi;

CERINTE:

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- Atestat sau neatestat (societatea are posibilitatea de a oferi calificare);
- Operare PC - Ms Office (Word, Excel);
- Abilitati organizatorice si de comunicare;
- Sa fie apt medical pentru exercitarea functiei;
- Certificat cazier judiciar;
- Comportament civilizat;
- Discretie si seriozitate la locul de munca;
- Persoana disciplinata si corecta.

BENEFICII:
- Lucrul intr-un mediu profesionist;
- Pachet salarial motivant, alcatuit din salariul fix si bonusuri in functie de realizari;
- Pachet financiar atractiv - negociat in urma interviului.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.