Angajam barman si casier sala jocuri de noroc (fete 25-45 ani)

Angajam barman si casier sala jocuri de noroc (fete 25-45 ani) cu sau fara experienta
Vei munci intr-un mediu de lucru curat si comfortabil, program flexibil (in functie de turele facute munciti 12 zile intr-o luna).
Salariu atractiv si bonusuri saptamanale (salariul minim 2000 lei net)
Principalele responsabilitati
- Întâmpinarea clienților si servirea cu bauturi alcoolice si non alcoolice.
- Efectuarea platilor jucatorilor
- Comunicarea cu clientii
- Menținerea ordinii și a curățeniei în incinta spatiului societății și a aparatelor de joc
Oferim protectie angajatilor prin sistemul de interventie BGS non stop.
Oferim training de o saptamana.
Nr contact

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.