Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

ANGAJAM PERSONAL PENSIUNE RESTAURANT

Descriere

Angajam
OSPATAR / AJUTOR OSPATAR
CAMERISTA / AJUTOR BUCATAR

salariu net 1200 - 2500 , tips , acces SPA gratuit , masa asigurata , alte BENEFICII gratuite , evenimente platite

FULL TIME / PART TIME
VACANTA / PERMANENT
ELEVI / ABSOLVENTI

-serios, comunicativ, dornic de a invata , completa si de a promova serviciile noastre
- experienta in domeniul constituie un avantaj
- abilitati foarte bune de comunicare
- atitudine discreta si politicoasa , AMABIL , spontan , vesel
- abilitati organizatorice si atentie la detalii

Responsabilitati :
- SERVIRE CLIENT restaurant
- administrativ

CV si informatii :+ 40745234036

Interviu zinic 10:00 - 14:00
Savinesti - pensiunea CASA DRUMETULUI

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.