Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Barman/barstaff PALMA DE MALLORCA

Se ofera 5 porturi de barman/barstaff (fete) pentru complexul Oberbayern din Palma de Mallorca alcatuit din Oberbayern Regines si Bolero.

Perioada contractului este : aprilie - octrombrie 2020

Salariul : 1500eur + tips

Cazare : oferita de angajator contracost (250eur/luna)

Cerinte minime:

- experinte de minim 1 an ca barman
- cunostinte de baza pentru munca in bar
- obligatoriu abilități de comunicare - engleza minim la nivel conversational (mediu) /sau spaniola. Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj.
- pastrarea curatenii la locul de munca
- pasiunea este foarte importanta, retetele si secretele te invatam noi
- punctualitate - programul nu este flexibil.
- apreciem o personalitate extrovertită și empatică
- sa poti lucra bine sub presiune
- prezenta si prestanta.

Responsabilitati:
să întâmpini clienții, să le prezinți ofertele, să știi meniul pe de rost;
să-i servești cu băuturi;
să prepari cocktailuri și shoturi respectând rețetele;
să te asiguri că înregistrezi fiecare comanda;
să speli paharele;
să te asiguri că nu rămâi fără băuturi pe rafturi;
să schimbi butoaiele de bere de la draft;

Beneficii:
Contract de munca legal si asigurare medicala.

Descrierea locatiei:

Club Dance & Night Pub „Oberbayern” de la Playa de Palma din Mallorca!

Intrarea principală a discotecii din Playa de Palma se află în primul rând pe promenada de pe plajă. Are o suprafață totală de 200 mp. Această locație incredibila lângă mare, precum și eforturile de a asigura bunăstarea vizitatorilor săi fac din Oberbayern unul din principalele centre ale vieții de noapte din Mallorca.
Situata in Bavaria Superioară de pe Playa de Palma este o locatie bine stabilit de mulți ani datorită calității sale bune și a imensei varietăți de muzică. Reteta de succes este o combinatie a celor mai populari DJ impreuna cu spectacole live ale unora din cei mai buni artisti din Germania.
Bavaria Superioară este, prin urmare, considerată cetatea pop-ului german din Mallorca.
Aici vă puteți bucura de diferite stiluri în trei săli diferite: în Oberbayern au loc spectacole live ale celor mai populari artiști germani, în „Regine's” se asculta cele mai recente melodii de pe scena muzicală internațională, iar în „Bolero” veți auzi clasicele legendare ale muzicii germane.

Pentru mai multe detalii si programare pentru interviu : 0768153153

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Dinu Anca

    Vezi toate anunturile