Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Guest Experience Leader

Descriere

Cautam colegi pentru restaurantul din Piata Romana.

Candidatul ideal:

- Excelente abilități de comunicare și prezentare;
- Studii medii finalizate;
- Adaptabilitate și orientare spre client;
- Atitudine pozitivă;
- Cunostințe de limba engleză la nivel conversațional;
- Experiență de lucru pe o poziție similară (reprezinta un avantaj);
- Prezență plăcută, deschidere la nou, motivație.

Descrierea jobului:

- Intâmpină și salută clienții având abilitatea de a iniția conversații;
- Asistă în mod proactiv oaspeții în plasarea comenzii și în găsirea unei mese libere;
- Se asigură că oaspeții au fost serviți cu acuratețe și că sunt multumiți de calitatea și prospețimea produselor;
- Recunoaște, anticipează nevoile oaspeților, reacționează cu promptitudine și oferă ajutor în mod proactiv;
- Gestionează cu încredere solicitări sau întrebări din partea clienților interesați să afle diferite informații;
- Răspunde întrebărilor și solicitărilor adresate de oaspeți, în cunoștință de cauză și cu încredere în forțele proprii;
- Îi încurajează și pe ceilalți angajați ai restaurantului să-i urmeze exemplul în demonstrarea abilităților de impresionare a oaspeților, în orice moment al vizitei lor în restaurant;
- Interacționează în mod natural cu copiii și creează o atmosferă primitoare și prietenoasă pentru familii;
- Reprezintă un real ajutor pentru familiile cu copii (ajută cu tava, aduc un scaun pentru copil etc.);
- Sesizează hostessa pentru oferirea unui cadou pentru fiecare copil care ne vizitează sau oferă ei inșiși baloane sau fac sampling;
- Interacționează întotdeauna la finalul vizitei cu oaspetele;
- Expert în serviciul de impresionare și în crearea unor momente memorabile;
- Folosește pașii de recâștigare a unui client nemulțumit.

Beneficii:
- Pachet salarial 2500 lei (veniturile reprezintă salariul net și valoarea tichetelor de masă);
- Programe de training și dezvoltare profesională;
- Program flexibil;
- Echipa dinamica.

Misiunea noastră, la McDonald’s, este aceea de a fi mereu restaurantul preferat al clienţilor noştri.

McDonald’s este cel mai mare lanţ de restaurante cu servire rapidă din lume, cu peste 32.000 de restaurante care servesc zilnic peste 60 de milioane de oameni în peste 100 de ţări.

Programari interviuri - 0761069287

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Speteanu Cristina

    Vezi toate anunturile