Trimite

Ospătar

Descriere

Candidatul ideal

• Profesionist, motivat și zâmbitor
• Amabil, perseverent și orientat spre rezultate
• Plin de energie, onest și modest
• Pasionat, cu spirit de echipa
• Prietenos, harnic, pozitiv și manierat
• Experiența pe un post similar (>1 an) sau diploma de calificare reprezintă un avantaj
Descrierea jobului
• Echipă tanară și profesionistă
• Posibilitatea de a promova rapid
• Reducere 50% la produsele noastre
• Loc de muncă stabil și sigur
• Meniu personalizat/ Masă personalizată (cafea din partea noastră, prânz și cină, dacă este nevoie)
Program de lucru flexibil: 2 zile la serviciu, 2 zile pauză, în ture de la 10 la 22
• Dezvoltare Personală
• *transport plătit, în anumite situații
• Locație centrală

Descrierea companiei
Maison des Crepes este primul lanţ de restaurante din Romănia, ce are un meniu bazat pe clătite franţuzeşti, pancakes şi waffles. Am impletit pasiunea pentru fine dining cu tradiția celui mai iubit desert din lume și ne-am pus la masă cu bucatării noștri pentru a crea cele mai gustoase experiențe culinare. Cu o varietate de 30 tipuri de crêpes și pancakes, încercam să găsim gustul desăvârșit pentru fiecare dintre oaspeții noștri.

Strada Sulmona, nr 28
( În apropriere de Piața Ovidiu )

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.