Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

HR/Salarizare (full time)

Descriere

Candidatul ideal:
Absolvent/a de studii superioare;
Experienta anterioara intr-o pozitie similara (minim 1 an);
Experienta in contabilitate primara si resurse umane (contracte, pontaje);
Cunostinte avansate de legislatie a muncii;
Cunostinte operare program Saga, cunostinte operare PC (Word, Excel, Office), excelente abilitati de comunicare si organizare, nivel inalt de implicare si responsabilitate, abilitati specifice (lucrul cu cifrele), atentie la detalii;

Descrierea Jobului:
Administreaza si actualizeaza baza de date pentru angajati;
Colecteaza si centralizeaza informatiile justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale/de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri, retineri din salariu, tichete de masa etc.);
Efectueaza calcului salarial, intocmeste statului de plata;
Intocmeste evidenta concediilor de odihna;
Intocmeste diverselor raportari solicitate de catre client;

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Asigurare medicala;
Oportunitati de dezvoltare a carierei in cadrul organizatiei;
Mediu de lucru placut;
Sansa de a face parte dintr-o echipa cu o pregatire profesionala solida, dinamica si motivata.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.