Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Manager HR

Manager HR, cu o experienta de 7 ani in domeniul resurselor umane, caut societati pt colaborare part-time.
RESPONSABILITATI
Realizarea calculului salarial conform cerintelor legale, proceduri interne si specifice companiei, intocmire/vericare pontaje, verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale.
Reprezentarea societatii la controalele cu institutiile statului.
Intocmirea, gestionarea, verificarea si actualizarea documentelor de evidenta a personalului conform legislatiei in vigoare: dosar personal, contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare/suspendare, etc.
Administrare bazei de date, de evidenta a personalului.
Introducerea, actualizarea si verificarea permanenta a datelor din Registrul Electronic al Salariatilor si transmiterea lor in conformitate cu prevederile legale.
Intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, a altor decizii si proceduri interne ale companiei.
Eliberarea adeverintelor salariatilor.
Intocmirea documentelor necesare cercetarii disciplinare si participare activa in procesul de cercetare. tel. 0742.87.80.41

Adauga CV Aplica micro cv

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    TOTU

    Vezi toate anunturile