Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Manager HR

Manager HR, cu o experienta de 7 ani in domeniul resurselor umane, caut societati pt colaborare part-time.
RESPONSABILITATI
Realizarea calculului salarial conform cerintelor legale, proceduri interne si specifice companiei, intocmire/vericare pontaje, verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale.
Reprezentarea societatii la controalele cu institutiile statului.
Intocmirea, gestionarea, verificarea si actualizarea documentelor de evidenta a personalului conform legislatiei in vigoare: dosar personal, contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare/suspendare, etc.
Administrare bazei de date, de evidenta a personalului.
Introducerea, actualizarea si verificarea permanenta a datelor din Registrul Electronic al Salariatilor si transmiterea lor in conformitate cu prevederile legale.
Intocmirea si actualizarea fiselor de post, regulamentul intern, a altor decizii si proceduri interne ale companiei.
Eliberarea adeverintelor salariatilor.
Intocmirea documentelor necesare cercetarii disciplinare si participare activa in procesul de cercetare. tel. 0742.87.80.41

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    TOTU

    Vezi toate anunturile