Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Resurse umane Bihor

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Munca part time in confortul casei tale,instruire gratuita.Te asteapta multe cadouri,bonusuri si bani in functie de munca depusa.Merita sa incerci! Detalii in privat!

  • Fost cadru militar (ofițer) pensionar în vărstă de 59 ani, caut un loc de muncă în domeniul securității și sănătății în muncă, protecție împotriva incendiilor, protecția mediului și resurse umane, cu normă întreagă sau jumătate de normă. Experiență în domeniul SSM și PSI . ▪ Efectuarea instuirii introductiv general pentru angajare și instructajului de protectie împotriva incendiilor cu personalul nou angajat ▪ întocmirea fișelor individuale de securitate sănătate muncă; ▪ întocmirea în format nou a tematicilor de instruire pentru SSM și PSI; ▪ participarea la întocmirea tematicilor privind instruirea periodică cu societățile comerciale; ▪ participarea la finalizarea dosarelor privind accidentele de muncă; ▪ rezolvarea altor probleme curente; Educație și formare în domeniul SSM: • Curs de specializare în domeniul SSM cu durata de 80 de ore • Curs de specializare cadru tehnic cu atribuții în domeniul PSI cu durata de 136 ore • Curs de specializare managementul deșeurilor cu durata de 12 ore Educație și formare în domeniul Resurselor Umane Calificare : Expert Resurse Umane - Conducere în domeniul managementului resurselor umane, în cadrul Universității Naționale de Apărare Carol I , București Tel. contact: 0745.622.787 - Hrincă Ioan

  • Responsabilitatile postului: Asigurarea necesarului de personal prin recrutare interna si externa; Postarea anunturilor de angajare; Selectarea CV-urilor potrivite, contactarea candidatilor si programarea interviurilor; Sustinerea interviurilor de selectie si testarea candidatilor; Întocmirea diferitelor adeverinţe solicitate de angajaţi; Informarea salariatilor asupra modificarilor aduse contractelor de munca - intocmirea actelor aditionale (prelungire contract de munca, modificari salariale, norma etc); Gestionarea concediilor de odihnă şi evidenţele specifice administrării de personal; Verificarea corectitudinii pontajului. Cerinte pentru ocuparea postului: Studii superioare; Curs de Inspector Resurse Umane; Cunostinte bune de limba engleza; Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office; Abilitati de comunicare, analiza si organizare; Gandire analitica, cu orientare catre rezultate.

  • Cerințe: • Studii superioare finalizate • Minim 3 ani experiență într-un post similar • Bune abilități de comunicare, planificare și organizare, spirit de echipă Responsabilități: • Derulează activităţi de recrutare, selecţie şi evaluare de personal • Operează activități administrative de HR • Se informează cu privire la tendințele resurselor umane în piața muncii Program de lucru: • Luni-Vineri 08:00 – 16:45 Salariul se discută în cadrul interviului față în față Asteptăm CV-urile dumneavoastră sau puteți să ne sunați pentru detalii la 0770.636.079

  • Salveaza cautarea