Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Resurse umane Hunedoara

Categorii

Judete

Localitati

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • S.C.COM ELECTRO SERVICE SRL DEVA ANGAJEAZA ELECTRICIENI.TEL:0722567012,0722258053

  • Hjkjjmmmjjjhhhhhbvggvgbmlmhhjk

  • Responsabilitati: - pregatirea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie personal; - selectarea candidaților în funcție de profilurile discutate cu managerii; - identificarea celor mai potrivite și rentabile surse de recrutare; - redactarea si publicarea anunturilor de recrutare specifice; - monitorizarea pietei interne a muncii prin metode specifice; - gestionarea contractelor individuale de munca cu respectarea prevederilor legale; - evaluarea, dezvoltarea si integrarea personalului; - cunoasterea si respectarea politicilor si procedurilor companiei. Cerinte: - experiența anterioară in activitati de recrutare pentru companii de productie - cunoașterea proceselor de recrutare și abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan; - abilitatea de a planifica în mod eficient și de a lucra sub presiune; - atitudine flexibila si proactiva; - persoana pozitiva, autonoma si orientata către rezultate; - cunoasterea prevederilor legale in domeniu. OFERIM: 1. Acordam un salar de incadrare in functie de experienta, la un program de 8 ore/zi, cu posibilitate de majorare; 2. Acordam tichete de masa; 3. Ore suplimentare platite 175%; 4. Concediu de odihna (min 21 zile-max 28 zile) in functie de vechimea totala in munca; 5. Alte facilitati. Pentru informatii suplimentare : 0723.819.493 / office@dscorporation.ro Depunere CV la sediul societatii, str. Piata Iancu de Hunedoara, Nr. 1, Hunedoara (POARTA ZGURII)

  • Salveaza cautarea