Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Tehnician service (mecanic/electromecanic)- Bucure ti

Specificatii
Numele companiei Sala Impex
Tip job full time
Descriere

Tehnician service
Sala Impex

Tehnician Electromecanic Tehnician mentenanta Mecanic Mecanic intretinere technian service
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)

Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu, Germană Mediu

Adresa
București

Salariu net pe luna
500 - 900

Angajam 2 mecanici si/sau electromecanici pentru service, intretinere, mentenanta periodica si depanarea echipamentelor si utilajelor folosite in curatenie industriala si stradala

Responsabilitati:
1. realizeaza (singur sau in echipa de persoane) activitati de service/reparatii/mentenanta( intretinere) a echipamentelor si utilajelor de curatenie industriala si stradala;
2. testeaza,monteaza accesoriile necesare,pune in functiune si instruieste personalul utilizator
2. remediaza defectele aparute si gaseste solutii optime de remediere;
3. monitorizeaza si efectueaza reviziile de mentenanta periodica ;

4. asigura suport tehnic clientilor si utilizatorilor finali
5. intocmeste rapoarte de service si completeaza fisele de reparatii/revizii
6. intocmeste documentele specifice activitatii :procesele verbale de constatare/reparatie ;comenzi pentru piesele de schimb necesare pe care le transmite la magazie
7. lucreaza cu documentatii tehnice identificare componente/repere/coduri ;
8. completeaza documentele necesare deplasarii pe teren si inregistreaza interventiile efectuate zilnic in raportul de activitate

Cerinte:
1. studii medii tehnice ( absolvent de liceu sau scoala profesionala cu profil tehnic)
2. diploma/Atestat mecanic/electromecanic/electrician/eventual hidraulica-reprezinta un avantaj
3. Permis de conducere categ. B ( categ. C reprezinta un avantaj)
4. Persoana dinamica, organizata si responsabila si,mai ales,proactiva ;
5. Capacitatea de a lucra productiv,respectand norme de timp ;
6. Experienta anterioara in domeniu minimum 2 ani;
7. Cunostinte (medii ) de limba engleza eventual,germana (pentru cursuri chiar in fabrica Producatorului) -reprezinta un avantaj;
8. Cunostinte solide PC(Word,Excel,Powerpoint,Outlook) -reprezinta un avantaj
9. Spirit practic si bune abilitati tehnice;
10. Comunicare eficienta si scriere coerenta ;
11. Disponibilitate pentru lucrul în echipă, dar capabil sa lucreze și singur./Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in afara Bucurestiului
12. Perseverență în îndeplinirea obiectivelor si orientat catre satisfactia Clientului si nerisipirea resurselor companiei
Oferim:
- pachet salarial atractiv incluzand si tichete de masa

- posibilitate de avansare (Sef de Atelier)
- eventuale bonusuri de performan ă
- oportunitati de calificare suplimentara la locul de munca precum si cursuri de formare profesională în străinătate

Descrierea companiei
Suntem o companie cu o vechime de peste 25 Ani, unul dintre principalii jucatori de pe piata utilajelor de curatenie industriala si profesionala

    Aplica acum cu MicroCV
    Dascălu Petrisor

    Vezi toate anunturile