Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Salubrizare – Curatenie – Dezinsectie Ilfov doar cu poze

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 11

    Angajam Manager / Coordonator Agenti DDD - deratizare, dezinsectie, cu Experienta in domeniu

    Bioecolab SRL - angajeaza Coordonator / Manager / Director - Organizare Agenti DDD - dezinfectie, deratizare, dezinsectie - CU EXPERIENTA - minima de 3 - 7 ani - cu norma intreaga. Salariul minim 5.000 Lei cu comision la fiecare lucrare efectuata. Cautam un bun Manager / Coordonator / Director care isi doreste a organiza, coordona si intemeia o echipa operativa de agenti DDD cu posibilitatea de avea libertatea alegerilor cu un program bine organizat. Cerinte: - permis conducere categoria B, studii superioare, cunostinte word/xls, prieten cu tehnologia, cunoasterea aparaturii DDD, comunicare cu beneficiarii - programari actiuni DDD, solutii tehnice in eradicarea focarelor de infectie. Se ofera: - pachet salarial atractiv, telefon, masina, Informatii suplimentare pe adresa de mail. / tel. -program Auto-organizat, mobilitate.

  • Angajez personal pentru servicii de curățenie

    Angajez personal pentru servicii de curățenie ce se efectuează în magazinul de bricolaje și materiale de construcții Hornbach din Berceni jud Ilfov . Pentru mai multe detalii despre programul de lucru și salariu, beneficii contactați-mă la numărul de telefon.

  • 1

    Personal curatenie bloc nou - zona Pipera (Voluntari)

    Cautam personal de curatenie pentru bloc nou în zona Pipera (Voluntari).

  • Angajam Ingrijitor la spatii Verzi!

    Responsabilitati: executia lucrarilor de amenajare si intretinere spatii verzi Tuns gazon, iarba, insamantare si intretinere gazon, tuns gard viu; Intretinere instalatii de irigare Utilizare echipamente si ustensile specifice activitatilor de gradinarit Oferim: pachet salarial atractiv tichete de masa transport asigurat

  • 7

    Angajam femei de serviciu part time

    Angajam femei de serviciu pentru curatenie in spatii comune cladiri de birouri: - 4 ore pe zi de luni pana vineri - program 17:00 - 21:00 - locatie Otopeni Salariu motivant + tichete de masa + asigurare medicala privata Mai multe informatii la tel: Persoanele interesate sunt rugate sa sune pentru programare si sa se prezinte de luni pana vineri, intre orele 09.00-18.00, in sediul din Sos. Fabrica de Glucoza, nr.9B, bloc B, intrarea A, etaj 1, sector 2, Bucuresti. (zona Metrou Pipera).

  • Personal mentenanta cladire si spatiu exterior

    Ce vei face: -Ia in primire si administreaza materialele necesare intretinerii sediului, intretinerii spatiului verde, colectarii si debarasarii gunoiului menajer. Are obligatia sa asigure pastrarea si utilizarea cladirii in bune conditii. -Intretine curatenia in exteriorul cladirii (incinta curte). -Asista si supravegheaza ca depozitarea spre colectare a deseurilor reciclabile sa fie facuta doar in locurile special amenajate. -Asigura alimentarea dozatoarelor de apa din spatiile de birouri si depozit ale societatii. -Verifica zilnic echipamentele si instalatiile din sediu, pentru a constata daca au intervenit eventuale defectiuni la reteaua de alimentare cu apa rece potabila, energie termica, canalizare. Ce ne dorim de la tine: -Minime cunostinte in domeniul electric,sanitare si tehnic reprezinta avantaj; -Carnet auto reprezinta avantaj. Ce oferim: -Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant, alaturi de o echipa profesionista; -Posibilitatea de a invata si de a te dezvolta continuu in domeniul mentenantei; -Cateva dintre beneficii: decont transport, bonuri de masa (30 lei zi), zi cu fructe la birou, evenimente interne, iesiri cu colegii.

  • Angajam Operator curatenie

    Angajam personal curatenie, in ture, 1 zi cu 1 zi, in zona Baneasa. De preferat un numar de 20-40 persoane din aceeasi localitate sau sate invecinate. Asiguram: Salariu atractiv, cu contract de munca Tichete de masa Asiguram TRANSPORT Plata zilelor de sarbatoare legala

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Ilfov