Trimite

ANGAJAM ASISTENT MANAGER

Descriere

ANGAJAM ASISTENT MANAGER - part-time/full time

OFERIM:

- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial atractiv si alte beneficii;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

CERINTE:

- Cunostinte de operare PC - MS Office;
- Studii superioare finalizate - obligatoriu profil Economic;
- Cunoasterea unei limbi straine (engleza/italiana);
- Persoana dinamica, proactiva, orientata spre solutionarea problemelor.

RESPONSABILITATI:

- Activitati de secretariat;
- Evidenta si intocmirea documentelor administrative;
- Gestionarea portofoliului de clienti si colaboratori;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- Transmiterea corespondentei prin email, curier, fax;
- Intocmirea si verificarea facturilor si a receptiilor, arhivarea si indosarierea facturilor cat si a altor documente;
- Primirea, verificarea instrumentelor de plata;
- Evidenta soldurilor la clienti si furnizori;
- Intocmire deconturi - dispozitii plata/incasare;
- Predarea documentelor catre departamentul contabilitate;
- Inregistrarea zilnica a registrului de casa si banca;
- Activitati de copiere, scanare documente.

Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numerele de telefon: 0724 994 858 / 0730 449 941 / 0748 121 277.

Va asteptam si la sediul firmei de pe Blv. Eroilor de la Tisa, nr 37 A etajul 1, Timisoara, intre orele 9:00 - 18:00 de luni pana vineri.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.