Trimite

ANGAJAM RECEPTIONER/A

Descriere

ANGAJAM RECEPTIONER/A!

Companie FM angajeaza receptioner/a pentru program Full time, de la 08:00 la 16:00 de luni pana vineri.

Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata, salariu motivant, tichete de masa.

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la numarul de telefon: 0741 921 921

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

• Sa aiba o atitudine amabila si primitoare cu toti clientii, utilizatorii si vizitatorii;
• Sa aiba grija ca timpul de asteptare al vizitatorilor sa fie unul limitat si sa aplice toate procedurile stabilite in vederea preluarii vizitatorilor de catre angajatul clientului in timp util;
• Sa vorbeasca limba romana si limba engleza fluent;
• Sa tina evidenta corespondentei primite si distribuite in relatia cu furnizorii serviciilor de curierat:
• Sa efectueze cu maxima responsabilitate sarcinile ad-hoc primite de la superiorul ierarhic;
• Sa colaboreze cu reprezentantii/angajatii firmei subcontractante pentru serviciul de securitate in vederea preluarii/predarii/semnarii proceselor verbale de evidenta, conform procedurilor;
• Preia apelurile primite in centrala telefonica si stabileste legatura cu angajatii clientului;
• Tine legatura cu furnizorii, dupa caz;
• Preda si preia de la vizitatori cardurile de acces.

CERINTELE POSTULUI:

• Studii medii / superioare.
• Experienta in activitati similare
• Cunoasterea limbii engleze

PROGRAM DE LUCRU:
• De luni pana vineri, interval orar 08:00-16:00
• In sarbatori legale, in functie de cerinta clientului

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.