Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajez fata/baiat pentru cel mai lejer job, bine platit, program lejer

Descriere

POST LIBER SECRETARIAT IMOBILIAR Fata/Băiat

Post secretariat:

Angajăm persoana băiat/fata care să fie serios/a, punctual/a, dinamic/a, cu experienţa minimă de operare la calculator în word şi pentru promovare on-line.

CERINŢELE sunt următoarele:

Dorinţa de a lucra în domeniul imobiliar;
Experienţa nu e necesară;
Cunoştinţe de operare pe calculator, obligatoriu.
Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare cu oamenii;
Abilităţi de negociere, seriozitate şi iniţiativă;
Rezistent/a la schimbări şi stres.

RESPONSABILITĂŢI/BENEFICII:

Prospectarea pieţei şi contactarea posibililor clienţi;
Menţinerea relaţiilor cu clienţii actuali;
Ofertare, primire şi prelucrarea cereri şi oferte, tranzacţionare;
Crearea şi prezentarea ofertelor personalizate de produse şi servicii;
Identificarea nevoilor clienţilor şi a soluţiei optime de îndeplinire a cerinţelor clientului;
Trainingurile şi îndrumare profesională
Bonusuri corelate cu performanţa şi o perioadă cât mai lungă alături de agenţia Matos.

Program (de iarnă)

Luni – Joi: 10.00 – 17.00
Vineri: 10.00 – 16.00
Sâmbătă: 9.00 – 12.00
Duminica: ÎNCHIS

Pauză de masă: 30 min.
La fiecare oră: 10 minute pauză
Ziua de lucru este doar: 5 ore şi 40 min.

Obligatoriu :

Nu sunaţi să cereţi detalii, interviul se ţine la sediul agenţiei.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.