Trimite

ASISTENT MANAGER

Descriere

Candidatul ideal

Capacitate de lucru in echipa
Persoana responsabila si serioasa
Cunostinte de limba engleza/italiana sunt un plus
Foarte bune abilitati de organizare
Atentie la detalii
Persoana activa, comunicativa, amabila si eficienta

Descrierea jobului

Urmarirea proiectelor si rezolvarea eventualelor situatii aparute in asa fel incat acestea sa poata fi duse la capat
Creare de task-uri pentru membrii echipei implicati in proiecte
Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
Monitorizarea proiecteleor si prezentarea de rapoarte cu privire la durata de lucru a acestora

Descrierea companiei

MadArt este o agentie de marketing si publicitate al carei scop este dezvoltarea afacerilor in mediul online. Ne plac ideile inovatoare si tehnologia, iar principalul nostru obiectiv este sa crestem vanzarile in companiile clientilor nostri.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.