Trimite

RBA RECORDS SRL angajeaza Asistent Manager

Candidatul ideal:
- atitudine si gandire pozitiva
- capacitatate de lucru in echipa
- buna organizare, atentie la detalii, atentie distributiva
- cunoștințe avansate în utilizarea programului Microsoft Office
- permisul de conducere cat. B reprezinta un avantaj
- cunostinte juridice reprezinta un avantaj
- experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului:
- Gestioneaza comunicarea cu publicul companiei si colaboratori prin telefon sau folosind platforma de mailing
- Activitati specifice unui asistent manager
- Intocmire, monitorizare si arhivare contracte

Descrierea companiei:
SC RBA Records SRL este o casa de discuri, organizator de evenimente private si corporate. Colaboram cu cei mai mari artisti din romania si organizam spectacole in toata Romania de peste 20 de ani.

Pentru mai multe detalii: 0722258826 /

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.