Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Secretariat - Relatii publice Braila

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Responsabilitati: - cauta viitorii potentiali clienti pentru inchiriere birouri (raspunde la telefon, email, se intalneste cu acestia si le prezinta oferta) - opereaza in programul de contabilitate, citeste indecsii (apa, gaz, energie)- pentru eliberarea facturilor - informeaza tehnicianul/instalatorul cand are loc o defectiune Cerinte: - studii superioare - experienta in vanzari/imobiliare - cunostinte pachetul OFFICE, email, internet, contabilitate - abilitati de comunicare, socializare si convingere Se ofera: - salariu atractiv (2500 - 3000 lei net) - telefon serviciu, laptop - bonusuri salariale Program L-V 08:00 - 17.00 (1h pauza de masa) Cautam persoane cu experienta in vanzari sau imobiliare!!! Nu citim CV-ul persoanelor fara experienta. Angajare in 2-3 saptamani!

  • Salveaza cautarea