Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Angajam Vulcanizatori

Specificatii
Numele companiei BLACK SUN GENERAL
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat

Societate cu sediul în Micești, Argeș, angajează vulcanizatori. Oferim condiții de muncă occidentale într-un colectiv prietenos.

Cerințe generale:
- Studii tehnice (reprezintă un avantaj)
- Persoană organizată, stabilă, cu dorință de a munci și a învăța
- Experiență (reprezintă un avantaj)

Responsabilități vulcanizator:
- Demontare / montare anvelope
- Echilibrare roți
- Înlocuire anvelope uzate / crăpate
- Verificare jante

Se oferă:
- salariu motivant în funcție de implicare
- bonusuri
- stabilitate și seriozitate

Suntem o companie cu capital românesc și cu o conducere deschisă spre inovare. Investim constant în personalul nostru pentru a oferi clienților noștri cele mai temeinice motive să revină la noi. Dezvoltarea societății noastre s-a bazat în principal pe satisfacerea tuturor clienților.
Deținem cea mai completă infrastructură pentru service pe roți din județul Argeș: 3 posturi camioane; 6 posturi turisme + 200mp recepție & birouri.

Detalii suplimentare puteți obține la numărul de telefon din anunt

    Aplica acum cu MicroCV