Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Nurvil Volkswagen Rm.Valcea angajeaza Electrician auto si Inspector Tahografe

Specificatii
Numele companiei Nurvil Volkswagen
Tip job full time
Descriere

Cerinte electrician:
Studii medii de specialitate
Autorizare in domeniul instalațiilor de inalta tensiune este un avantaj
Vechime de minim 5 ani in domeniul reparatiilor auto (lucrari electrice)
Angajarea anterioara in cadrul unei reprezentanțe auto constituie un avantaj
Disponibilitate la lucrul in echipa, seriozitate si buna organizare
Disponibilitate pentru cunoasterea si aplicarea noutatilor in domeniul auto.

Cerinte inspector tahografe:
Autorizare RAR
Studii medii in specialitatea electrician auto - cerinta minimala

Responsabilitati principale
Realizarea lucrarilor de diagnoza electronica pentru autovehicule, impreuna cu tehnicianul de diagnoza;
Verificarea, intretinerea si remedierea eventualelor defectiuni de natura electrica si electronica;
Realizarea lucrarilor de natura electrica si electro-mecanica;

Se ofera: salariu atractiv, training de specialitate, conditii de munca la standardele marcii Volkswagen.
Persoanele interesate sunt rugate sa depuna CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la punctul de lucru Rm. Valcea, str. Raureni, nr.38, Jud. Valcea. Vor fi contactati doar acei candidati ale caror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postului vizat.

    Aplica acum cu MicroCV