Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Oportunitate de carieră: Electrician Auto în Service-ul din Sibiu

Specificații
Numele companiei Welsa srl
Tip job full time

Suntem încântați să anunțăm oportunitatea de a te alătura echipei din cadrul service-ului nostru din Sibiu, ca Electrician Auto.

> Căutăm un profesionist pasionat și dedicat, cu abilități excelente în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice auto.

Responsabilitățile tale includ, dar nu se limitează la:
- Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice ale autovehiculelor;
- Repararea și înlocuirea componentelor electrice: sistemele de iluminare, baterii, alternatoare etc;
- Instalarea și configurarea echipamentelor electrice suplimentare: sistemele de alarmă, sistemele audio etc;
- Respectarea standardelor de siguranță și a reglementărilor în vigoare în domeniu.

Cerințe:
Experiență anterioară într-un rol similar;
Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice auto;
Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
Certificări relevante reprezintă un avantaj;
Atitudine proactivă și orientată către soluții.

Oferim un mediu de lucru stimulativ, posibilități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv. Dacă ești gata să îți aduci contribuția la succesul nostru și să faci parte dintr-o echipă dinamică, te încurajăm să aplici pentru această poziție.

Profită acum de această oportunitate și sună la .

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre cum poți contribui la creșterea echipei noastre.

Anunțuri recomandate

Cosmin Ionascu

Vezi toate anunțurile
Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ați atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul