Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Agent de vanzari/expeditii/dispecer

Descriere

Candidatul ideal
- Atitudine pozitiva si orientat către rezultat;
- Bune abilități de comunicare;
- Bun negociator;
- Abilitati de lucru in conditii de stress- Aptitudini de vanzari si negociere;
- Intentii de colaborare pe termen lung;
- Cu simțul responsabilității;
- Cunoaște și utilizează pachetului Microsoft Office
- Experiența în vanzari sau logistica constituie un avantaj.
Activitatea se va desfasura la birou in Com. Afumati
Descrierea jobului
* Contactează potențiali clienți;
* Dezvoltă portofoliul de clienți;
* Organizeaza transporturi rutiere interne si internationale;
* Preia comenzile de la clienți și găsește alternativele de transport;
* Negociaza preturile si conditiile de transport;
* Urmărește modul de executare al transportului;
* Gaseste solutii cat mai eficiente a problemelor aparute.

S.C. SHARK GROUP S.R.L. dorește să își extindă echipa de vânzări.

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.