Trimite

Angajam Curieri

S.C.cu peste 20 ani de experienta in transport de marfa si curierat , angajaza curieri, femei si barbati, pentru autoutilitara < 3.5 t.

Responsabilitati:
-Responsabil de descarcarea si sortarea coletelor in depozit;
- preia plicurile si coletele de la clientii din zona alocata; - livreaza expeditiile in zona arondata;
-Raspunde de integritatea coletelor transportate si a autovehiculului de livrare.

Candidatul ideal:
-Domiciliul stabil in Deva , Simeria, Brad, Orastie;
-Permis de conducere categoria B de minim 2 ani;
-Cazier judiciar fara antecedente penale;
-O buna cunoastere a oraselor Deva, Simeria, Orastie, Brad si a localitatilor limitrofe;
-Persoana dinamica si comunicativa;
-Rezistenta la stres;
-EXPERIENTA IN CURIERAT / DISTRIBUTIE REPREZINTA UN AVANTAJ.

Beneficii
-Contract de munca pe o perioada nedeterminata
-Salariu motivant;
-Bonusuri de performanta
-Tichete de masa
-Telefon de serviciu.

Detalii suplimentare la nr. de tel. 0728889525

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.