Trimite

Angajam Manager si Dispecer Transport

Descriere

Candidatul ideal

- cunostinte operare PC;
- experienta de cel putin 3 ani in domeniu transportului;
- cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze, scris si vorbit
- aptitudini de comunicare, planificare si negociere;
- seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate;
- permis de conducere minim categoria B;
- disponibilitate pentru program prelungit.
- cunoasterea amanuntita a timpilor de condus pentru soferi;

Descrierea jobului

- activitati specifice de expeditie si transport rutier de marfuri internationale;
- administrarea relatiei cu clientii de transport ai companiei si negocierea tarifelor de transport cu acestia;
- coordonarea camioanelor si respectarea conditiilor contractuale;
- programarea si optimizarea rutelor.
- urmarirea flotei de vehicule pe GPS;
- calcularea rutelor si timpilor de tranzit pentru cursele contractate;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant

Posibilitate de dezvoltare profesionala

Mediu de lucru profesionist, competitiv

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.