Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam Sofer pe comunitate Categoria B, Autoutilitara

Descriere

Ne puteti contacta origand la nr de telefon: 0753034675

Ne puteti trimite CV-ul dvs la adresa de email:

Candidatul ideal
• Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
• Posesor permis conducere categoria B;
• Simt de răspundere dezvoltat;
• Fara incidente in trafic;
• Preocupat de intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare;
• Disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul Romaniei si extern;
• Abilități de organizare si comunicare;
• Orientare geografica – rutiera;
• Persoană carismatica și flexibilă;

Descrierea jobului
• Realizarea transportului de bunuri cu autovehiculele firmei, in baza documentelor de insotire;
• Participarea activa la verificarea bunurilor incarcate si descarcate;
• Preluarea si predarea documentele fiscale aferente marfurilor pe care le transporta;
• Reprezentarea firmei in contactul cu clientii;
• Asigurarea securitatii şi integritatii bunurilor în timpul transportului;
• Predarea marfurilor la destinaţie împreună cu documentele însoţitoare conform metodologiei stabilite de companie şi se asigurarea că marfa este descărcată în condiţii de siguranţă;
• Respectarea regulilor stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne;

Beneficii
Angajamentul fata de Volsped va fi rasplatit prin:
• Pachet salarial fix lunar avantajos si diurna zilnica, precum si alte beneficii conexe;
• Card pentru combustibil;
• Telefon de serviciu;
• Asigurare Medicala;
• Autoutilitara noua dotata cu Webasto si cu dormitor (tip polonez);

Descrierea companiei
VOLSPED activeaza din 2007 pe piața europeană şi internațională, depăşind permanent aşteptările clienților noștri prin grija pe care o acordăm fiecărui detaliu în parte, prin promptitudinea şi seriozitatea cu care răspundem solicitărilor lor.
Oferim servicii de transport mărfuri şi mutări atât pentru companii, cât şi pentru persoane fizice.
Echipa noastră este cea care dă viață tuturor acțiunilor. Tineri și energici, pasionați și dedicați, avem în permanență grijă ca totul să decurgă așa cum trebuie.
Ne face placere să generăm oportunități și să ajutăm, la fel cum ne place profesionalismul de cel mai înalt nivel. Căutăm excelența și o primim cu brațele deschise în echipa noastră.

Suntem în continuă dezvoltare și dacă iți dorești să lucrezi alături de noi, așteptăm cu drag CV-ul tău la adresa de email:

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.