Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam sofer

Societate comerciala recruteaza sofer categoria B - autoutilitara 3.5 tone.

Responsabilitati:

Livrarea materialelor in conditii de siguranta.
Conducerea autovehicului cu o capacitate de maxim 3.5 tone;

Cerinte:

- Experienta de minimum 1 an ca sofer pe autoutilitara 3.5 tone;
- Permis de conducere categoriile E constituie un avantaj;
- Comportament agreabil fata de clienti si colegi;
- Trebuie sa ai o buna atitudine fata de responsabilitatile zilnice pe care le primesti;

Beneficii:

- Salariu fix + plata orelor suplimentare;
- Cazare si diurna legala zilnica pentru deplasarile in tara;
- Masina de serviciu;
- Prime de sarbatori;
- Decont telefon;
- Formare specifica domeniului de activitate asigurata la locul de munca;

www.nanevents.ro

www.nanlogistic.ro

Punct lucru: Magurele, IF

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.