Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ANGAJAM SOFERI PENTRU GEMANIA

Specificatii
Numele companiei Alex Job
Tip job full time
Munca in strainatate germania
Limbi straine Germana sau Engleza
Salariu oferit 2500
Disponibil imediat da
Doar munca in strainatate da
Descriere

Angajam sofri cat: C+E pentru Germania
Descriere Loc de muncă: Alex-Job caută persoane interesate
să lucreze ca șofer de camion Categoria C+E pentru o mare
companie de logistică din Germania care lucrează în cadrul
marilor lanturi de supermarket-uri (Lidl, Netto, Kaufland,
Penny,Hermes, Pre Zero. .)
Sistem de lucru 6/2; 8/2

Descrierea postului:
livrarea mărfurilor în punctele desemnate,
încărcarea și descărcare,
având grijă de curățenia vehiculului
Cerinte:
permis de conducere valid categoria C+E
card tahograf
capacitatea de a lucra în echipă
disponibilitate la muncă, angajament
onestitate și sârguință

Noi oferim:
condiții stabile de angajare,
Contract de muncă german,
se lucrează într-o atmosferă prietenoasă,
oportunitate de dezvoltare profesională,
salariu atractiv + diurne zilnice (2.500-2.900€),
incepand din a doua luna se asigura:
1.clasa 1 de impozitare(ne casatorit) 2500-2700
2. clasa 3 de impozitare(casatorit) 2500-2900
oferim cazare, 100€/ luna
oferim instruire pentru incepatorii vorbitori de limba germana,
minim limba engleza.
+4915129546666 Pentru limba Romana / Stefan
+4915202883622 Pentru: Germana, Engleza, Spaniola/ Frau Patricia Konze
Activitatea principala este de distributie la lantul de magazine Lidl,
incarcare, descarcare (liza electrica), o saptamana de zi una de noapte
cu respectarea pauzelor legale.

    Aplica acum cu MicroCV
    Stefan

    Vezi toate anunturile