Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajam stivuitorist cu atestat

Descriere

CAUTAM:

- persoane harnice si dinamice, cu atitudine responsabila
- seriozitate, comportament agreabil fata de clienti si colegi
- persoane fara fapte inscrise in cazier

ESTI CANDIDATUL IDEAL DACA:

- ai experienta minim 1 an pe un post similar
- ai autorizatie ISCIR vizata la zi
- experienta in utilizarea stivuitoarelor de tip reachtruck

DESCRIEREA POSTULUI

- Pregateste comenzile in timp util si transporta paletii din locul de depozitare, in zona de livrare/incarcare
- Participa la operatiunile de receptie marfa
- Mentine curatenia in depozit

BENEFICII

- Salariu fix + plata orelor suplimentare;
- Prime de sarbatori;
- Formare specifica domeniului de activitate asigurata la locul de munca;
- loc de munca stabil cu sanse de avansare
- program de munca : Luni - Vineri, in intevralul 09:00 - 18:00

www.nanevents.ro

www.nanlogistic.ro

Punct lucru: Magurele, IF

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.