Trimite

Angajez sofer 3.5 tone - COMUNITATE

Echipa DAIO LOGISTIK LINE SRL isi mareste echipa. Cautam colegi pentru postul de Sofer - Pentru Comunitate

CERINTE OBLIGATORII:
Permis de conducere categoria B, (detinerea categoriilor C si E constitue un avantaj)
Experienta nu reprezinta un criteriu de selectie obligatoriu
Fara cazier judiciar
Fara antecedente rutiere grave
Cunostinte minime de mecanica auto
Constituie un avantaj mare cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational
Disponibilitate pentru munca si devotament
Abilitati de comunicare, planificare si organizare a activitatilor

RESPONSABILITATI:
Transportul de marfuri pe rute internationale conform instructiunilor primite de la dispecerat
Comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului si eventuale incidente
Integritatea autovehiculului pe care il are in primire cat si integritatea marfurilor transportate
Intretinerea autovehiculului si exploatarea acestuia in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea sa tehnica
Cheltuirea judicioasa a sumelor primite ca avans de deplasare
Asumarea raspunderii personale in fata organelor in drept (politie, vama) pentru marfurile transportate si netrecute in documentele de transport

OFERTA:
Salarizare fixa + diurna deplasare + bonusuri
Contract de munca si salarizare la timp
Autoutilitare noi, dotate cu cabina de dormit
Telefon servici + Gps
Sistem flexibil de lucru
Suport atat telefonic cat si personal in caz de urgente
Colectiv tanar ce ofera indrumare si suport in cazul persoanelor fara experienta

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati telefonic sau pe e-mail. NU SE RASPUNDE LA MESAJE!

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.