Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Angajez Sofer profesionist pentru cisterna alimentara

Descriere

Angajez Sofer profesionist cu experiența :
Am nevoie sa detii:
· card Tahograf
· atestat marfa
· permis auto cu categoriile C+E

Descrierea jobului
Salariul +Diurna =2000 Euro/luna
-Transportul extern este asigurat si platit de catre firma cu avionul sau autocar
-Curse: Spania catre Franta ,Benelux, Germania cu retur către Spania
-Cursele 90 % sunt fixe
-Camion : Renault Premium (euro5)
-Angajarea se face pe Romania si se lucreaza 3 luni cu 1 luna pauza.
Se oferă cazare când se ajunge la pauza de 45H -36H sau 24H in Spania
Pentru mai multe detalii la telefon sau whatsap +40771061067 sau +34642220863

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.