Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Coordonator transport international/Dispecer

Descriere

ADA&RAR SPEED TRANS isi mareste echipa!!
Te asteptam in echipa noastra , doar trebuie sa indeplinesti cateva cerinte minime si sa vrei sa cresti odata cu noi sa fii serios si responsabil in ceee ce faci.

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- absolvent liceu minim, cu diploma de bacalaureat
- vorbitor de limba engleza minim la nivel conversational
- atentie sporita la detalii
- cunostinte operare PC
- rezistent la stres
- punctual

Descrierea jobului
- Monitorizarea masinilor din flota
- Stabilirea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor;
- Comunicarea detaliilor in ceea ce priveste incarcare/descarcare;
- Ghidarea si urmarirea masinilor: incarcare/ descarcare;
- Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;
- Informarea/contactarea clientilor in legatura cu transportul;
- Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.
-Planificarea, organizarea si coordonarea activitati zilnice de transport, prin urmarirea executarii comenzilor de transport intern si international pentru flota alocata
-Confidenţialitate, loialitate, spirit de echipă, rezistent la stres
-Cunoasterea limbii engleze este obligatorie (cunoasterea limbii germane,franceza constituie un avantaj major)

Beneficii:
- Salariu motivant
- Cresterea progresiva sau sub forma de bonusuri a remuneratiei lunare, in functie de rezultate
- Beneficii in functie de performante;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
- Loc de munca stabil, intr-un colectiv tanar si dinamic, cu perspectiva de avansare in functie de rezultatele acumulate;
- Formarea inițială și, ulterior, dezvoltarea competențelor profesionale;

ACTIVITATEA SE VA DESFASURA LA BIROURILE DIN LOCALITATEA PITESTI, STR TEIULEANU NR18,

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.