Trimite

Coordonator Transport Valori - Bucuresti

Descriere

Candidatul ideal

Cautam sa ne marim echipa cu oameni de valoare, care sa contribuie la planurile de dezvoltare ale companiei

Cui se adreseaza acest post:

- Profesionistilor cu minim 1 an experienta operationala in coordonare transport (constituie un avantaj)
- Persoanelor cu un nivel inalt dezvoltat al: inteligentei generale, memoriei, atentiei distributive, prezentei de spirit, simtului de raspundere;
- Persoanelor cu foarte bune abilitati: de comunicare verbala directa si indirecta, de organizare si planificare, de lucru in echipa;
- Persoanelor dinamice, ambitioase, dornice sa se afirme dar care, in acelasi timp, sunt buni coechipieri si demonstreaza implicare si simt de raspundere in ceea ce fac;
- Persoanelor care detin cunostinte solide de geografie a Romaniei, opereaza facil pe calculator si vorbesc la un nivel minim o limba straina de circulatie internationala;

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor de transport din sistemul informatic si planificarea acestora;
- Stabilirea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor de transport;
- Ghidarea si urmarirea statusului masinilor blindate pe tot parcursul cursei;
- Transmiterea de informatii clientilor in legatura cu transportul;
- Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat;

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.