Trimite

Coordonator transport

Firma de transport cu sediul in Baia Mare angajeaza coordonator de transport .

Cui se adreseaza acest post:
- Persoanelor cu o experienta minim de 5 ani in acest domeniu.
- Persoanelor cu un nivel inalt dezvoltat al: inteligentei generale, memoriei, atentiei distributive, prezentei de spirit, simtului de raspundere;
- Persoanelor cu foarte bune abilitati: de comunicare verbala directe si indirecte, de organizare si planificare, de lucru in echipa;
- Persoanelor dinamice, poactive, ambitioase, dornice sa se afirme dar care, in acelasi timp, sunt buni jucatori de echipa si demonstreaza implicare si simt de raspundere in ceea ce fac;
- Persoanelor care detin cunostinte solide de geografie, opereaza facil pe calculator si vorbesc la un nivel mediu- avansat minim o limba straina de circulatie internationala.

Descrierea jobului
Responsabilitati principale:
- Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora;
- Preluarea si comunicarea tuturor informatiilor in ceea ce priveste cursa (modalitate, orar de incarcare/ descarcare, etc);
- Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;
- Stabilirea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor de transport;
- Ghidarea si urmarirea statusului camioanelor pe tot parcursul cursei;
- Transmiterea de informatii clientilor in legatura cu transportul;
- Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.

Beneficii:
• Pachet salarial aliniat pietei;
• Bonus anual de performanta;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV cu un numar de telefon valabil .
CV se poate trimite pe email
popanabela30@gmail.com

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.