Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Curier in Bucuresti

Descriere

Candidatul ideal:

Punctualitate si seriozitate;
Persoana activa si dinamica;
Disponibilitate pentru program flexibil;
Posesor de permis auto categoria B.

Descrierea postului:

Verificarea coletelor, inregistrarea in sistem si completarea documentatiei aferente;
Incarcarea, descarcarea si depozitarea coletelor;
Distribuirea coletelor in Bucuresti si imprejurimi.

Beneficii:

Pachet salarial motivant;
Bonus de performanta;
Oferim cazare pentru cei din alta localitate;
Loc de munca intr-o companie stabila;

Descrierea companiei

SC Tabita Tour SRL ,parte a Fildelfia Group, a fost fondata in 2002 si are ca principal obiect de activitate transportul intern si internațional de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel national, desemnata in 2015 „Transportatorul Anului".
SC Tabita Tour SRL proceseaza datele personale in scopul recrutarii, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Anunturi recomandate

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.