Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Dispecer transport

Specificatii
Numele companiei Sunbiz Solutions SRL
Tip job full time
Descriere

Vino in echipa Sunbiz Solutions Srl!
Cautam coleg/a pentru postul de:
Dispecer transport/ Coordonator

Responsabilitati principale:
Preluarea comenzilor de transport si planificarea acestora;
Preluarea si comunicarea tuturor informatiilor in ceea ce priveste cursa (modalitate, orar de incarcare/ descarcare, etc);
Intocmirea si verificarea documentatiei specifice activitatii de transport;
Ghidarea si urmarirea statusului camioanelor pe tot parcursul cursei;
Inregistrarea in sistemul informatic a curselor efectuate/de efectuat.

Cum se adreseaza acest post:
Persoanelor cu minim 1 an experienta operationala in domeniul transporturilor (constituie avantaj);
Persoanelor cu foarte bune abilitati: de comunicare verbala directe si indirecte, de organizare si planificare, de lucru in echipa;
Persoanelor dinamice, proactive, ambitioase, dornice sa se afirme dar care, in acelasi timp, sunt buni jucatori de echipa si demonstreaza implicare si simt de raspundere in ceea ce fac;
Persoanelor care detin cunostinte solide de geografie, opereaza facil pe calculator si vorbesc la un nivel mediu- avansat minim o limba straina de circulatie internationala.

Beneficii:
Pachet salarial motivant,in functie de realizari;
Tichete de masa;
Diverse programe periodice de motivare si fidelizare a echipei;
Conditii de lucru moderne si placute.

    Aplica acum cu MicroCV