Trimite

GESTIONAT DEPOZIT-STIVUITORIST-TUNARI

Descriere

RESPONSABILITATI

Coordonarea echipei din depozit
Preluarea comenzilor din online, showroom si B2B
Emiterea AWB si pregatire comenzi pentru livrare
Organizarea traseului de livrare pentru sofer
Asigurarea receptii marfurilor
Organizarea activitatii de descare si depozitare
Participa la efectuarea inventarelor periodice
Verificarea marfurilor primite cat si a celor date spre livrare (calitativ si cantitativ)
Verificarea documentelor de receptie a marfii
Controlul bunurilor primite, dacă acestea corespund datelor înscrise în actele însoţitoare și identificați viciile aparente;
Lucrul cu Stivuitorul

PROFIL

Studii medii sau superioare;
Cunostinte PC si sisteme de operare, ERP
Experienta pe stivuitor-cu sau fara licenta
Minim 1 an experienta in receptia-livrarea marfii
Bune abilitati de comunicare;
Bune abilitati de planificare, coordonare si organizare;
Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
Atentie la detalii

LOCATIE & PROGRAM

Tunari – Soseaua de centura – Green Park
L-V: 8:30-17:00
S : 10:00-15:00

BENEFICII

Salariul competitiv
Spor de weekend
Transport gratuit

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.