Trimite

Sofer autocamion (masina de mare tonaj) - locatia Sibiu

Descriere

Cerinte:

• Permis conducere cateegoria CE
• Atestat professional pentru transport marfa
• Card digital tahograf
• Experienta –minim 1 an

Responsabilitati:
• verificarea starea zilnica a autocamionului inainte de a pleca in cursa, precum si respectarea inspectiilor tehnice periodice
• asista la incarcarea marfii si dispunerea acesteia pe platforma pentru a nu depasi sarcina maxima admisa
• fixeaza si asigura incarcatura
• livrarea sau ridicarea marfurilor in mod operativ si in conformitate cu dispozitiile primate de la dispeceri sau cu comenzile trimise de client
• minimizarea cheltuielilor de transport
• respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare

Se ofera:
• 300 euro/luna - salariu fix
• 65 euro diurna pe zi in tara

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.