Trimite

Sofer comunitate

Angajam sofer camion pentru comunitate ( Germania - Olanda - Belgia - Luxemburg).

Cerințepermis conducere categoriile C+E

- atestat sofer profesionist pentru transport marfuri

- card tahograf digital

- Aviz psihologic

- Aviz medical

- Medicina muncii(fisa de aptitudine semnata)

- card euro si ron la Banca Transilvania

- abilitati de a utiliza What's upp, email pe mobil

- se lucreaza doar respectand programul de munca si odihna

-cursele se desfasoara in Germania, Belgia, Olanda, Luxemburg

-se lucreaza 2 luni pe comunitate cu 1 luna acasa ( flexibilitate in program)

-se lucreaza pe MAN TGX, Euro 5 EEV

Oferim: salariu pe tara + diurna + bonusuriConditiiii: Experiența constituie un avantaj în vederea angajarii.

Responsabilități:​

Cautam oameni seriosi, responsabili si dispusi sa munceasca

Oferim seriozitate, siguranta, contract pe termen lung.

Relatii la telsi

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.