Trimite

sofer curierat FEDEX(TNT)

Cristdar este prezenta pe piata locala din anul 2007, dezvoltand de-a lungul timpului un model de afacere de succes fiind un partener de incredere pentru fermierii si partenerii cu care colaboreaza.
Cristdar comercializeaza toata gama de input-uri in agricultura (seminte, pesticide, ingrasaminte) oferind servicii complete de consultanta pre si post-vanzare, logistica etc.
Totodata incepand cu anul 2010 Cristdar este subcontractor TNT Romania, aria de distrubutie pt acest contractor crescand constant in acest timp. Tocmai datorita acestei dezvoltari angajam :

Sofer curierat Fedex (TNT)
Responsabilitati:
- Realizeaza operatiuni de preluare, transport si distribuire a coletelor in zonele/rutele alocate;
- Inregistreaza colete in sistem si completeaza documentele aferente activitatii de coletarie;
- Promoveaza compania si serviciile oferite de aceasta;

Cerinte:
- Permis de conducere categoria B de minim 3 ani;
- Experienta in domeniul curierat
- Persoana dinamica, serioasa, comunicativa, responsabila, orientata catre client;
Ce oferim:
? Seriozitate si stabilitate, contract de munca
? Salariu atractiv
? Bonuri de masa
? Mediu de lucru profesionist

Relatii si CV la telefon 0734990674 sau e-mail : laurentiucismaru@cristdar.com

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.