Trimite

Sofer profesionist

Descriere

Cerinte:

- Permis auto C,E + card tahograf + atestat profesional - marfa - valabil;
- Minim 2 ani experienta in conducerea autovehiculelor de mare tonaj;
- Fara probleme de sanatate deosebite, cazier judiciar si auto fara incidente grave;
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor;
- Persoana disciplinata, cu atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor;
- Rezisten?a la stres, capacitate de planificare a sarcinilor;

Descrierea postului:

- Transportul de marfuri vrac pe rute preponderent interne,conform instructiunilor primite de la coordonator,
- Preluarea marfurilor pentru transport si predarea mafurilor la locatia de descarcare, fara diferente cantitative, calitative nejustificate;
- Intocmirea documentelor de transport, aferente fiecarei curse;
- Respectarea orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare;
- Comunicarea permanenta cu coordonatorul privind desfasurarea transportului;

Se ofera:

- Salariu fix, plata orelor suplimentare,
- Bonuri de masa 15 ron,
- asiguram la nevoie si cazare.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.