Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Soferi 40 t CE

Descriere

Angajam soferi TIR

Candidatul ideal:

-Experienta in conducerea camioanelor de mare tonaj MINIM 12 LUNI comunitate
-Permis de conducere categoria C+E si atestate valabile (ADR-avantaj)
-Apt medical si psihologic
-Fara antecedente penale
-Respectarea timpului regulamentar de conducere/odihna
-Atitudine pozitiva si serviabila fata de clienti
-Comportament respectuos in general
-Limba straina de circulatie constituie un avantaj
-Se lucreaza exclusive Europa de vest

Descrierea jobului:

Se ofera:

-Cele mai noi si moderne camioane Euro 6
- Salariu competitiv,asigurare medicala si plata la zii
- Programul de lucru este: 6 saptamani pe camion si 2 saptamani acasa,
- Timpul de lucru va respecta reglementarile UE
- Veti primi echipament de lucru adecvat:jacheta,vesta,-Se va face un training la angajare
-Se asigura transport dus-intors RO-UE

NU ANGAJAM FARA EXPERIENTA IN UE.

Informatii la telefon intre orele 08.00-16.00.de luni-vineri.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.

    Cristian

    Vezi toate anunturile