soferi de tir ( camion 40 tone)pentru transport intern si international ( UE), cu experienta.

Descriere

Cerinte obligatorii:
- Atestat SOFER PROFESIONIST MARFA (C, E);
- Experienta pe comunitate;
- Card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psihologic valabil;
- Fara cazier judiciar;
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor;

Descrierea jobului:

- Transportul de marfuri pe rute intracomunitare, cu sisteme autotractor + semiremorca, conform instructiunilor primite de la dispecerat.
- Comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului si evenutale incidente (experienta in lucrul cu sisteme Tom Tom reprezinta un avantaj).
- Cunoasterea si respectarea timpilor legali de lucru conform normelor AETR (regulamentului CE561/2006) si a orelor de prezentare la incarcare, respectiv livrare.
- Salarizare atractiva.
- Loc de munca stabil.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.